Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

 

Dostawa gratis

Bezpłatny zwrot

Sucha karma dla psa to bardzo popularna forma pożywienia dla psów. Zawiera optymalnie dobrane składniki do potrzeb żywieniowych czworonogów. Od mokrej karmy różni się bardzo niską wilgotnością - zwykle na poziomie kilku procent. 

                                        Najlepsza karma sucha dla psa - czym się kierować przy wyborze?

Nie sposób jednoznacznie wskazać najlepszą - trzeba wybrać taką, która zapewnia składniki dostosowane do upodobań smakowych i potrzeb naszego psa, ale także o dobrym składzie. Dobrym wyborem będzie bezzbożowa karma dla psa - zboża nie należą do podstaw diety psów, która powinna składać się głównie z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Warto zwrócić uwagę na obecność suszonego mięsa w karmie - suszone mięso jest zalecane, ponieważ zachowuje więcej składników odżywczych i minerałów niż świeże mięso, jednak obecność świeżego mięsa w karmie nie jest złym znakiem. Nie należy pomijać składników pochodzenia zwierzęcego - białka i tłuszcze zwierzęce stanowią główne źródło energii dla psa i zapewniają lepsze doznania smakowe i sytość.

Producenci karmy oferują różne rodzaje suchej karmy dla psów, przeznaczone np. dla szczeniąt, psów starszych, psów aktywnych, lub karmy weterynaryjne sprawdzające się np. w trakcie chorób narządów wewnętrznych. Ich skład dostosowany jest do specyficznych potrzeb danej grupy psów, co ułatwia wybór właścicielom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl